background image
20th June 2019 

POLITYKA PRYWATNOŚCI SERWISU WWW.OPTIMA-TERAPIA.NET

Dziękujemy bardzo za odwiedzenie strony internetowej Ośrodka Terapii i Rozwoju OPTIMA. Ochrona danych osobowych, praw autorskich oraz prawa do prywatności osób w Internecie ma dla ośrodka duże znaczenie. Poniższa Polityka Prywatności przedstawia zasady korzystania z naszego serwisu.

1. INFORMACJA PRAWNA
Właścicielem serwisu www.optima-terapia.net jest Kamila Kamińska, z siedzibą w Warszawie, ul. Al. Solidarności 71/57. Wszelkie pytania i zastrzeżenia prosimy zgłaszać poprzez formularz kontaktowy, zamieszczony w zakładce Kontakt.

2. PRAWA AUTORSKIE
Wszelkie prawa do całej zawartości serwisu www.optima-terapia.net są zastrzeżone. W szczególności ochroną objęte są teksty, zdjęcia, grafiki i filmy wideo, które podlegają prawom autorskim osób trzecich i są prawnie chronione. Jakiekolwiek komercyjne ich zastosowanie jest wyraźnie zabronione i będzie ścigane z urzędu. Użytkownik ma prawo do przeglądania treści zamieszczonych na witrynie. Zabrania się pobierania, kopiowania i reprodukowania serwisu w całości lub w części, jak również transmitowania elektronicznie lub w inny sposób, modyfikowania czy wykorzystywania bez uprzedniej pisemnej zgody właściciela witryny, chyba że określona część jest opatrzona komentarzem zezwalającym na dane czynności. Wszelka odpowiedzialność za szkody, wynikające z korzystania z naszego serwisu, jest wykluczona.

3. DANE OSOBOWE
Podanie danych osobistych w serwisie jest zawsze dobrowolne. Wszystkie przesłane przez Państwa dane będą wykorzystywane, opracowywane albo przechowywane zgodnie z obowiązującym polskim prawem. W każdej chwili mogą Państwo zażądać usunięcia przesłanych danych osobowych.

4. DANE STATYSTYCZNE
Właściciel serwisu, podczas każdej wizyty na stronie internetowej, zbiera automatycznie następujące dane:
- adresu IP użytkownika,
- nazwy domeny,
- lokalizacji, typu i wersji przeglądarki,
- rodzaju systemu operacyjnego.

Zbieranie danych o aktywności użytkowników w serwisie są przekazywane innym systemom w celach statystycznych, np.: SearchMax. Dane są zbierane do celów statystycznych oraz w celu poprawiania jakości korzystania z serwisu i sprawnego rozwiązywania ewentualnych problemów, związanych z jego działaniem.